Víkendové pobyty

Doprajte si kúsok odpočinku po celotýždňovom zhone v práci alebo doma. Zmena prostredia prospeje každému, a to predovšetkým vtedy, keď ho zamení za príjemné prostredia kúpeľno-relaxačného zariadenia. Víkendové pobyty sú veľmi obľúbené. V priebehu pár dní si dokonale oddýchnete a doprajete svojmu telu dokonalú relaxáciu, po ktorej už dlhú dobu túži.

Súčasťou víkendových pobytov sú zvyčajne aj liečebné procedúry, ktoré po vstupnej prehliadke odporučí lekár, ale i rôzne wellness aktivity, ktoré si hosť môže vybrať z naozaj bohatej ponuky podľa svojich želaní a predstáv. Nič nie je lepšie ako dovolenka strávená vo wellness hoteli s množstvom relaxačných procedúr. Masáže, sauny, kúpele zaručia vášmu telu dokonalú relaxáciu a pripravia vás na ďalšie pracovné dni. Ponuka víkendových pobytov u nás ale v zahraničí je naozaj bohatá a pestrá. Vyberie si z nej aj ten najnáročnejší zákazník. Stačí si len vybrať víkendový pobyt, ktorý sa vám najviac zapáči a užiť si dovolenku plnú oddychu a nič nerobenia. Víkendové pobyty na Slovensku sú určené nielen pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť od práce, ale aj zamilovaným párom, vhodné sú aj pre nezadaných, ktorí majú možnosť zoznámenia sa na pobyte,  či rodinám s malými deťmi. Ponuka víkendových wellness pobytov je naozaj bohatá, stačí si vybrať ten pravý pre vás.

Víkendové pobyty na Slovensku

Slovensko patrí medzi krajiny s najväčším počtom kúpeľov v strednej Európe. Slovenské kúpele navštívi každý rok niekoľko tisíc pacientov z celého sveta, ktorí sa neustále vracajú. Liečivé účinky slovenských vôd sú známe na celom svete. Okrem vôd s priaznivými účinkami na zdravie človeka na Slovensku lieči pacientov aj príjemná klíma a čistý horský vzduch. Necestujte do zahraničia, ale vychutnajte si dovolenku v slovenských kúpeľoch. Ponuka víkendových pobytov na Slovensku je naozaj bohatá. Množstvo moderne zrekonštruovaných kúpeľných hotelov a penziónov ponúka svojím klientom zaujímavé služby na úrovni.