Ubytovanie Trapani

Už dlho túžite po letnej dovolenke? Vyberte sa na taliansky ostrov Sicíliu a navštívte staré rybárske mestečko nazývané Trapani. Toto mestečko je známe bielymi domčekmi, ktoré pôsobia dojmom afrického mesta.

Zohnať si ubytovanie v meste Trapani by nemal byť problém ani v hlavnej sezóne. Pre turistov je pripravených množstvo ubytovacích zariadení. Od luxusných hotelov, cez penzióny, súkromné apartmány až po lacné hostely.

Ak cestujete do tohto rybárskeho mestečka s deťmi, alebo naopak si chcete oddýchnuť a vychutnať si kúsok luxusu neváhajte rezervovať si niektorý z množstva hotelov rôzneho štandardu na ostrove.

Ak sa ubytujete v niektorom zo súkromných apartmánov budete mať k dispozícií vlastné sociálne zariadenie a malú kuchynku, resp. kuchynský kút so základným vybavením a ľadničkou. Súčasťou apartmánov je aj klimatizácia, televízor i telefón.

Ubytovanie v hosteloch je najlacnejšou možnosťou ubytovania v tomto talianskom mestečku. Hosteli ponúkajú privátne aj spoločné izby.Privátne izby sú zvyčajne jedno a dvojlôžkové. Spoločné izby nazývané aj dormitories sú najčastejšie 4 – 20 lôžkové. Ubytovaní budete za prijateľné ceny ale súkromie si neužijete. Veľa hostelov má spoločnú kuchynku na vlastnú prípravu jedál. V niektorých hosteloch môžete natrafiť aj na spoločné toalety a sprchy, ktoré sú umiestnené na chodbách.