Ubytovanie Primosten

Primosten je stredoveké mestečko nachádzajúce sa v Chorvátsku. Zaujímavosťou je, že toto mestečko leží na ostrovčeku, ktorý je spojení s pevninou iba hrádzou. V mestečku Primosten sa nenachádza veľa pláží. Len darmo tu budete hľadať skalnaté či kamienkové pláže. Pláže v oblasti mestečka sú prevažne betónové s pozvoľným vstupom do mora.

Ak plánujte stráviť svoju letnú dovolenku práve v tejto destinácií ponuka ubytovania je pomerne bohatá. Prevláda ubytovanie v súkromných apartmánoch a izbách. Dovolenkári sa môžu ubytovať aj v hoteloch rôznych kategórií i penziónoch.

Ubytovanie Primosten

V historickom mestečku sa nachádza množstvo súkromných apartmánov, ktoré boli vybudované ešte v minulom storočí a isto vás svojím čarom dostanú. Apartmány  s výhľadom na otvorené more sa nachádzajú len niekoľko metrov od krásnych pláži a sú vhodné nielen pre rodiny s deťmi ale i pre mladé páry.

Apartmány sú zvyčajne účelne zariadené. Ide o niekoľko izieb s vlastným sociálnym zariadením a malou kuchynkou, resp. kuchynským kútom so základným vybavením a ľadničkou. Súčasťou vybavenia apartmánov je aj klimatizácia, televízor i telefón.

Ubytovanie Primosten