Ubytovanie Podgora

Malé rybárske mestečko s názvom Podgora sa nachádza asi 10 km od Makarskej. Samotné mesto má 1 500 obyvateľov, počas letných mesiacov sa jeho počet výrazne zvyšuje. Mestečko žije z cestovného ruchu, a tak má pre turistov pripravené množstvo ubytovacích zariadení, rôznych zábavných atrakcií a vystúpení. Samozrejmosťou je veľké množstvo barov, bufetov, zmrzlinových stánkov a rôznych reštaurácií, ktoré môžete nájsť v blízkosti promenády ale aj v centre mesta.

Ubytovanie Podgora

V blízkosti mestečka Podgora sa nachádza aj prírodný park Biokovo, ktorý sa oplatí vidieť. Pre dovolenkárov sú pripravené aj ďalšie zaujímavé atrakcie. V ponuke sú najrôznejšie druhy vodných športov ako je potápanie, vodné lyžovanie, veslovanie, vodné polo, windwurfing a mnoho ďalších. V blízkostí pláží nájdete aj tenisové kurty, futbalové ihrisko, zahrať si môžete i basketbal či mini golf.

Vďaka prekrásnym kamienkovým plážam a čistej azúrovo-modrej vode je mestečko Podgora vyhľadávaným turistickým strediskom na celom Jadrane.

Ubytovanie PodgoraMožnosti ubytovania v Podgore sú naozaj bohaté. Turisti sa môžu ubytovať v hoteloch rôznych kategórií, penziónoch i súkromných apartmánoch či izbách. Pre odvážnejších turistov je pripravený kemp, kde budú ubytovaní v stanoch alebo karavanoch. Najširšiu ponuku ubytovania tvorí ubytovanie v súkromných apartmánoch. Nájsť si ubytovanie priamo na mieste by aj počas hlavnej sezóny v mestečku Podgora nemal byť problém. Ak však nechcete cestovať na svoju dovolenku len tak na blint odporúčame rezervovať si ubytovanie vopred, a to prostredníctvom niektorého z internetových portálov, ktoré sa ponukou ubytovanie v meste Podgora zaoberajú. Ďalšou možnosťou ako si nájsť vhodné ubytovanie je priamo v meste vyhľadať ubytovaciu agentúru, ktorá vám s hľadaním ideálneho ubytovania veľmi rada pomôže.