Ubytovanie na Balatone

Aj dovolenka v susednom Maďarsku pri najväčšom jazere v strednej Európe na Balatone môže by zaujímavá. Počas hlavnej sezóny od júna do konca augusta je pre turistov pripravených množstvo zaujímavých atrakcií. Turisti si môžu vychutnať plávanie v jazere, plachtenie, surfovanie, rybolov, jazdu na člne, vodné lyžovanie. Blatenské jazero – Balaton je vhodným miestom na strávenie letnej dovolenky či víkendu pre rodiny s deťmi i pre mladé páry či skupinky priateľov.

Teplota vody v jazere len zriedkakedy klesne pod 22 °C. Uprostred leta sa turisti môžu tešiť, pretože teplota vody v jazere stúpne aj na 27 – 28 °C. Jazero Balaton je sladkovodné a je vhodné aj pre ľudí, ktorý trpia kožnými chorobami.

Možností ubytovania v blízkosti jazera je neúrekom. Turisti sa môžu ubytovať v hoteloch, penziónoch, turistických ubytovaniach, súkromných apartmánoch i v kempoch. Výber ubytovacieho zariadenia závisí od vašich požiadaviek a finančných možností. Prostredníctvom internetu, na niektorom z internetových portálov, ktoré sa zaoberajú sprostredkovaním ubytovania na Balatone si môžete prezrieť širokú ponuku ubytovania. Ponúkané ubytovacie objekty sú prehľadne zoradené spolu s podrobným popisom ubytovania, fotografiami a aktuálnym cenníkom. Stačí si len vybrať ubytovanie, ktoré vám bude vyhovovať a rezervovať si ho vyplnením online formulára. Vybrané ubytovanie máte rezervované veľmi jednoducho a behom pár minút.