Tribunj ubytovanie

Tribunj – malá rybárska dedinka na strednom Jadrane je veľmi obľúbené stredisko cestovného ruchu. Každoročne sa tu konajú tribunjske slávnosti ako napríklad Rybárska noc, Somárske preteky a tiež obľúbené preteky o Pohár Tribunje v chytaní rýb udicou.

Pre milovníkov prírody je práve táto dedinka veľkým lákadlom. V jej blízkosti sa nachádzajú tri zo siedmych národných parkov Chorvátska. Ak ste sa rozhodli stráviť svoju letnú dovolenku v tomto stredisku určite nezabudnite navštíviť svetoznáme vodopády Krka, súostrovie Kornati, horský kaňom Paklenica alebo prírodný park Vránske jazero.

Toto mestečko je vhodné skôr pre rodiny s deťmi a staršie manželské páry. Tribunj je považované skôr za tiché turistické letovisko. Nachádza sa tu romantický prístav, malá promenáda a niekoľko barov a reštaurácií.

Tribunj ubytovanie

Dovolenkári, ktorý navštívia túto malú rybársku dedinu majú možnosť ubytovať sa v hoteli i penzióne. Pre turistov je pripravených množstvo súkromných apartmánov a izieb, kde sa môžu taktiež ubytovať.

Ak plánujete cestu do chorvátskej dedinky Tribunj ubytovanie si môžete rezervovať prostredníctvom internetového portálu, kde nájdete širokú ponuku ubytovacích zariadení. Z pohodlia svojho domova si môžete poprezerať ponúkané ubytovacie zariadenia. Ponúkané ubytovacie objekty nájdete na portály spolu s fotografiami, aktuálnym cenníkom a predbežnou obsadenosťou. Stačí si už len vybrať ubytovanie, ktoré vám najviac vyhovuje a rezervovať si ho vyplnením jednoduchého formulára.

Ak ste si ubytovanie nerezervovali vopred máte možnosť urobiť tak rovno na mieste, a to prostredníctvom niektorej z agentúr nachádzajúcich sa v dedinke Tribunj.

Ubytovanie Tribunj